04 września 2017 14:20 | Aktualności

4 września 2017 r. - Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017/18

Dnia 04 września 2017 roku o godzinie 9.30 w Szkole Podstawowej w Dunowie,  odbył się uroczysty apel z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2017/2018 prowadzony przez Katarzynę Brzostko - przewodniczącą  SU.

Oficjalną część rozpoczęto od wprowadzenia pocztu flagowego i wspólnego odśpiewania  hymnu narodowego, hymnu szkoły. Na uroczystości gościliśmy: Wójta Gminy Świeszyno – Panią Ewę Korczak, Proboszcza parafii w Świeszynie - Księdza dr. Dawida Fuławkę, Sołtysa Dunowa - Panią Jadwigę Waśko.

Pani Dyrektor Iwona Moszyńska przywitała wszystkich uczestników, przedstawiła pracowników szkoły, wychowawców i nauczycieli, a także wspomniała o dużym wyzwaniu, jakie czeka wszystkich w nowym roku szkolnym. Życzyła wszystkim uczniom radości, nauczycielom satysfakcji z pracy, a rodzicom zadowolenia z sukcesów dzieci.

Zaproszeni goście życzyli uczniom samych celujących ocen w bieżącym roku szkolnym, a gronu pedagogicznemu samych sukcesów. Po  błogosławieństwie księdza na nowy rok szkolny, uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami.

Dekorację sali przygotowały: Ewa Szymkowicz, Ewa Kosikowska i Małgorzata Śmiałkowska.

/M.Śmiałkowska/