02 października 2017 19:59 | Aktualności

02.10.2017 r. Dzień Chłopaka i Wybór Najsympatyczniejszego Chłopca w Szkole

29 września 2017 roku z okazji „Dnia Chłopaka" przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego  wraz  z opiekunem  panią  Małgorzatą Śmiałkowską zorganizowały  konkurs na „Najsympatyczniejszego Chłopaka” Szkoły Podstawowej w Dunowie.

W tym dniu wszystkie dziewczynki i panie oddały  swoje głosy na kandydatury wybranych przez siebie chłopców.

Wyniki konkursu zostały ogłoszone 02 października na krótkim apelu.

Zwycięzcami  konkursu zostali:

1. Jakub Majcher kl. 7

2. Szymon Dobrowolski kl.7

3. Alan Kowalczyk z kl.7

Każdy z chłopców otrzymał Order Super chłopaka. Nagrodzeni otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki, które wręczyła Pani Dyrektor Iwona Moszyńska. Nie obyło się bez głośno odśpiewanych  życzeń „Sto lat” , słodkości

i  pamiątkowych zdjęć.

Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym chłopcom życzymy powodzenia
w następnych wyborach.

Dziękujemy Prezydium Rady Rodziców za zakup słodkości i upominków