26 listopada 2017 20:52 | Aktualności

20.11.2017 r. Konkurs plastyczny "REAGUJ NA PRZEMOC"- wyniki

KONKURS PLASTYCZNY „REAGUJ NA PRZEMOC”

W dniach 10 - 20 listopada 2017 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Dunowie oraz Oddziału Przedszkolnego brali udział w konkursie plastycznym pod hasłem „Reaguj na przemoc” organizowanym we współpracy z GOPS w Świeszynie.

Na konkurs wpłynęło łącznie 18 prac plastycznych. Komisja w składzie: p. Iwona Moszyńska – dyrektor Szkoły Podstawowej w Dunowie, p. Małgorzata Śmiałkowska – nauczyciel plastyki oraz p. Adriana Bicz – pedagog szkolny, dokonała wyboru najlepszych prac w 2 kategoriach: dzieci młodsze (OP, kl. II, III) oraz dzieci starsze (klasy IV-VII).

W grupie dzieci młodszych nagrody otrzymali:

I miejsce – Maja Lisowska (kl. III)

II miejsce – Patrycja Klemczak (kl. III)

III miejsce – Natalia Marzec oraz Alan Radkiewicz (Oddział przedszkolny).

W grupie dzieci starszych nagrody otrzymali:

I miejsce – Katarzyna Brzostko (kl. VI)

II miejsce – Iwona Bednarska (kl. V)

III miejsce – Julia Jaroszewicz oraz Nikola Bożyk (kl. IV)

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, autorom nagrodzonych prac serdecznie gratulujemy!

/Adriana Bicz/