02 grudnia 2017 17:29 | Aktualności

29.11.2017 r. Wyróżnienie w konkursie fotograficznym Zarządu Okręgu LOP w Koszalinie "Moje zauroczenia przyrodą polską"

Maciej Wencki, uczeń klasy szóstej Szkoły Podstawowej w Dunowie zdobył wyróżnienie w konkursie fotograficznym Zarządu Okręgu LOP w Koszalinie  "Moje zauroczenia przyrodą polską". Wręczenie nagród miało miejsce 29 listopada w Szkole Podstawowej nr 17 w Koszalinie. Na konkurs wpłynęło 338 prac. Uczestnicy imprezy mogli zobaczyć   wystawę nagrodzonych prac.  Konkursowa praca Maćka (zdjęcie ze ślimakami) została opublikowana w Kalendarzu Młodego Przyrodnika 2018.

Gratulujemy Maćkowi !

Dziękuję uczniom klasy siódmej: Szymonowi Dobrowolskiemu i Jakubowi Majcher za udział w konkursie i poświęcony czas.
/Beata Górska/

Ślimaki to niezwykłe stworzonka, które przyciągają mnie swoimi kształtami i zachowaniami.
Bohaterów zdjęcia znalazłem w najbliższym sąsiedztwie własnej działki.
Uznałem, że wyglądają malowniczo.
Okazały się cierpliwymi modelami :)