02 stycznia 2018 21:27 | Aktualności

22.12.2017 r. Podziękowanie za wsparcie akcji Dar Życia dla Domu Samotnej Matki w Koszalinie

W dniach 13 listopada – 15  grudnia 2017 roku w Szkole Podstawowej w Dunowie trwała zbiórka darów na rzecz Domu Samotnej Matki „Dar życia” w Koszalinie. Po raz kolejny społeczność szkolna pokazała, że nie jest jej obojętny los osób w trudnej sytuacji życiowej. Uczniowie, rodzice oraz pracownicy szkoły przekazali na rzecz organizacji artykuły higieniczne, spożywcze oraz tekstylia. Pozyskane rzeczy trafiły do podopiecznych organizacji – samotnych matek i dzieci – 19 grudnia. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce!