02 października 2018 15:29 | Aktualności

01.10.2018 r. DZIEŃ CHŁOPAKA

29 września 2018 roku z okazji „Dnia Chłopaka" przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego  wraz  z opiekunem  panią  Małgorzatą Śmiałkowską przygotowały  konkurs na „Najsympatyczniejszego Chłopaka” Szkoły Podstawowej w Dunowie.

W tym dniu wszystkie dziewczynki i panie oddały  swoje głosy na kandydatury wybranych przez siebie chłopców. Wyniki konkursu zostały ogłoszone 01 października na krótkim apelu. Zwycięzcami  konkursu zostali:

• Jakub Majcher z  klasy 8
  • Filip Szaliłow z klasy 3

Nagrodzeni otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki, które wręczyła Pani Dyrektor Iwona Moszyńska. Nie obyło się bez głośno odśpiewanych  życzeń „Sto lat”, słodkości i  pamiątkowych zdjęć.

Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym chłopcom życzymy powodzenia
w następnych wyborach.

Dziękujemy Prezydium Rady Rodziców za zakup słodkości i upominków dla naszych chłopców.