30 października 2018 18:35 | Aktualności

Katarzyna Brzostko z kl.7 - LAUREATKA XV diecezjalnego konkursu "Mój kościół na Pomorzu"

26 października w kościele pw. Ducha Świętego w Koszalinie  odbył się finał  XV edycji diecezjalnego konkursu "Mój kościół na Pomorzu". Jury nagrodziło uczniów, którzy przedstawili swoje świątynie w formie rysunku, malarstwa, fotografii lub makiety. W tym roku wpłynęło  blisko 700 prac z całej diecezji.

Z wielką przyjemnością informuję, że uczennica Szkoły Podstawowej w Dunowie Katarzyna Brzostko  z klasy siódmej  znalazła się w gronie laureatów.

Gratuluję laureatce talentu plastycznego i dziękuję, że podjęła trud, aby zaprezentować coś wyjątkowego.  (Beata Górska)