SAMORZĄD UCZNIOWSKI

16 czerwca 2016 11:14 | SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Zakończenie akcji "Szkoło pomóż Ty"

Miło nam poinformować, że po raz kolejny nasza szkoła zakończyła  charytatywną akcję „Szkoło Pomóż i Ty” na rok szkolny 2015/2016,  której głównym organizatorem  jest Fundacja na Rzecz Osób  Niewidomych i Niepełnosprawnych Pomóż i Ty. Celem tegorocznej akcji była pomoc 21-letniemu Jakubowi Nowakowskiemu, który choruje na retinopatię wcześniejszą i autyzm.  Samorząd Uczniowski tradycyjnie przyłączył się do tej akcji, poprzez rozprowadzenie  wśród  uczniówcegiełek w postaci kalendarzykówedukacyjnych za jedynie 1,50zł.
Udało nam się rozprowadzić wszystkie  i uzyskać  kwotę 149zł.

Kolejny raz pokazaliśmy, że jesteśmy otwarci na problemy drugiego człowieka,
a poprzez wspólne zaangażowanie przyczyniamy się do poprawy sytuacji osób w trudnej sytuacji życiowej.

Wszystkim, którzy wzięli udział w akcji serdecznie dziękujemy!