SAMORZĄD UCZNIOWSKI

01 października 2016 21:24 | SAMORZĄD UCZNIOWSKI

30.09.2016 r. - Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W piątek 30 września 2016 roku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej  w Dunowie. Przygotowanie do wyborów poprzedzone było lekcjami wychowawczymi dotyczącymi demokracji, tajności
i poufności w głosowaniu.

Kandydatami do SU byli:

1. Abramciów Mateusz
  2. Bednarska Iwona
  3. Brzostko Katarzyna
  4. Charchuła Magdalena
  5. Majcher Jakub
  6. Mielewczyk Filip
  7. Mielewczyk Kinga
  8. Ordecha Alan

Kandydaci przygotowali kampanię wyborczą w formie plakatów i ulotek. Po zliczeniu wszystkich oddanych  głosów,  został wyłoniony Samorząd Uczniowski w składzie:

1. Przewodniczący: Brzostko Katarzyna

2. Zastępca przewodniczącego:  Bednarska Iwona, Mielewczyk Kinga

3. Skarbnik : Majcher Jakub

Członkowie: Mielewczyk Filip, Abramciów Mateusz, Charchuła Magdalena, Ordecha Alan

Nad prawidłowym przebiegiem głosowania i liczeniem kart z oddanymi głosami, czuwała komisja w składzie: Marta Schmidt – nauczyciel, Małgorzata Śmiałkowska – opiekun SU oraz uczniowie: Szymon Dobrowolski, Bartłomiej Demski z kl. VI.