SAMORZĄD UCZNIOWSKI

02 listopada 2016 20:35 | SAMORZĄD UCZNIOWSKI

03.11.2016 r. - V edycja akcji ODDAJ ZUŻYTY TELEFON - ZAKOŃCZONA!

13 listopada 2016 r. w naszej szkole  zakończono  udział V edycji ogólnopolskiej akcji ekologicznej pod hasłem  ,,ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY - ATRAKCYJNE NAGRODY CZEKAJĄ".

Celem było zebranie jak największej liczby niepotrzebnych telefonów komórkowych oraz wymyślenie przez uczniów hasła ekologicznego. Dzięki tej akcji, stare telefony zyskują drugie życie, chronimy środowisko oraz cenne zasoby naturalne, a dzieci uczymy jak dbać o naszą planetę. Zebraliśmy 11 kg zużytych telefonów, co w przeliczeniu na uczniów klas 1-6 daje wynik 0,18.  Wymyślone hasło ekologiczne "ZBĘDNY SPRZĘT ELEKTRONICZNY ODDAJEMY, BO CZYSTE ŚRODOWISKO MIEĆ CHCEMY"

Najwięcej telefonów przynieśli:

1. Kinga Mielewczyk z kl.4 - 113 szt.

2. Alan Bożyk z kl.3 - 22 szt.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA PRZYŁĄCZENIE SIĘ DO AKCJI!