STOŁÓWKA SZKOLNA

15 września 2017 10:57 | STOŁÓWKA SZKOLNA

Ważne informacje dot. obiadów abonamentowych - indywidualne wpłaty

Firma ADAMUS zaprasza do korzystania z usług stolówki na zasadzie cateringu

KOSZT OBIADU JEDNODANIOWEGO WYNOSI 4,60zł

Opłaty za posiłki proszę uiszczać z góry w ostatnim tygodniu miesiąca poprzedzajacego okres żywieniowy u osoby wydającej posiłki (u Pani Elżbiety)  lub przelewem na konto bankowe:

64 1140 2004 0000 3102 7500 8906
w tytule wpisując: obiady szkolne za miesiąc (wpisac za jaki) 2017 r., iość posiłków, imię i nazwisko dziecka, klasa,nazwa szkoły.

BRAK WPŁATY OZNACZA BRAK POSIŁKU PRZGOTOWANEGO DLA DZIECKA OD NOWEGO MIESIĄCA!

Nieobecnośc ucznia na obiedzie musi być zgłoszona dnia poprzedzającego dzień żywieniowy do godz. 12:00 u Pani Elżbiety. Tylko na tej podstawie nadpłata może być zaliczona na poczet opłaty na następny miesiąc. Niezgłoszona nieobecność na posiłku nie podlega zwrotowi kosztów.

Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy pod nr. tel. 662 143 828