Słyszę i zapominam. Widzę i pamiętam. Robię i rozumiem!:: Słyszę i zapominam. Widzę i pamiętam. Robię i rozumiem!:: Słyszę i zapominam. Widzę i pamiętam. Robię i rozumiem!

INNOWACJA w OP 2014-15 "Mądra sówka..."

25 marca 2015 20:34 | INNOWACJA w OP 2014-15 "Mądra sówka..."

Zajęcia otwarte dla rodziców z innowacji matematycznej "Mądra sówka - wesoła matematyka w przedszkolu"

25 marca 2015 roku na długo zostanie w pamięci Rodziców dzieci z OP SP w Dunowie. Po wielu latach powrócili do szkolnych ławek na przegotowane specjalnie dla nich zajęcia otwarte w ramach innowacji pedagogicznej "Mądra sówka - wesoła matematyka w przedszkolu", które prowadzą Pani Ewa Szymkowicz i Pani Agata Zglinicka. Od godziny 13:30 do 14:15 mieli możliwość popracować wspólnie z dzieckiem nad różnymi formami zadań matematycznych: od labiryntów, uzupełnianek rysunkowych, szukania różnic, obliczeń po najnowsze metody aktywizujące, jakimi są technologie informatyczno-komunikacyjne. Rodzice mogli przekonać się, jak świetnie radzą sobie ich pociechy z rozwiązywaniem zadań. Ale i dzieci mogły zobaczyć jak bawią się ich Rodzice :). Zaproponowane działania sprawiły dzieciom dużo radości, a wspólna praca z Rodzicami wiele frajdy. Na zakończenie wszyscy otrzymali z rąk Pani Dyrektor Małgorzaty Bednarskiej pamiątkowe dyplomy. 
Dziękujemy wszystkim Rodzicom za wspólnie spędzony czas, za miłe słowa, wsparcie  i ogromne zaangażowanie. Cieszymy się, że pomysł na innowację sprawdza się, że są to bardzo dobrze wykorzystane godziny na przygotowanie dzieci do rozpoczęcia edukacji w szkole. /Ewa Szymkowicz, Agata Zglinicka/

Przeczytano: 1352 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Sówka 25.03.2015