INNOWACJA W OP 2015-16 "Liczę z sówką..."

10 grudnia 2015 20:57 | INNOWACJA W OP 2015-16 "Liczę z sówką..."

10 grudnia 2015 r. - Zajęcia otwarte w OP w ramach innowacji

Choinka św. Mikołaja – była tematem przewodnim zajęć otwartych z innowacji matematycznej realizowanej w roku szkolnym 2015/2016 w Oddziale Przedszkolnym w Szkole Podstawowej w Dunowie, które odbyły się 09.12.2015 r. Przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami z przygotowanych przez prowadzącą zajęcia Ewę Szymkowicz materiałów i trójkątów wykonali choinki, które ozdobili kolorowymi koralami, wstążkami, gwiazdkami, szyszkami, itp. Zaangażowanie i współpraca rodziców z dziećmi zaowocowały powstaniem małych, wspaniałych dzieł sztuki, która ozdobi bożonarodzeniowe stoły, komody.  Podczas następnych zajęć dzieci samodzielnie wykonają choinki z kół – origami płaskie.
/E. Szymkowicz/