WOLONTARIAT

15 grudnia 2016 19:40 | WOLONTARIAT

MUSZKIETEROWIE SZPIKU!

UWAGA!
OGŁOSZENIE DLA LUDZI O WIELKIM SERCU!

Nasza szkoła włączyła się w tym roku do akcji UŚMIECH DZIECKA organizowanej przez STOWARZYSZENIE MUSZKIETEROWIE SZPIKU działające w Słupsku.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zbiórce pieniędzy na rzecz ciężko chorych podopiecznych stowarzyszenia. Aktualnie na oddziałach szpitalnych w Słupsku i Gdańsku przebywa 80 dzieci ze zdiagnozowaną chorobą nowotworową. To Wasi rówieśnicy, którzy odwdzięczyć się mogą jedynie uśmiechem, ale Wasza pomoc – choćby najmniejsza – może naładować ich pozytywną energią niezbędną do walki o życie.

Dajcie z siebie wszystko! Wrzućcie do ustawionej w szkole puszki choćby symboliczną złotówkę! Razem możemy więcej!