Informacje dla RODZICÓW

01 czerwca 2016 19:39 | Informacje dla RODZICÓW

01 czerwca 2016 r. -Jeszcze bezpieczniej w Szkole Podstawowej w Dunowie

W trosce o bezpieczeństwo osób przebywających w budynku naszej Szkoły i wokół niego przy przymocowanej na stałe do budynku drabiny pionowej wykonano dziś kosz ochronny z bocznymi podłużnicami.

Inwestycja jest zgodna z aktualnymi wymaganiami technicznymi według normy DIN 14094-1. Koszt przedsięwzięcia jaki ponieśliśmy to jedyne 131,72 zł na zakup ocynkowanej bednarki.

Dziękujemy za pomoc w zrealizowaniu przedsięwzięcia:

- Panu Romanowi Nicponiowi – konserwatorowi szkolnemu za wykonanie

- Sołtysowi Dunowa Pani Jadwidze Waśko za współpracę w ramach wymiany pracowników,

- oraz zaprzyjaźnionemu ze Szkołą Panu Eugeniuszowi Łukasikowi – za pomoc w  wykonaniu,

- Panu Kazimierzowi Majcher za użyczenie niezbędnego rusztowania.

Kosz wykonany z ocynkowanej bednarki prezentuje się wspaniale i zabezpiecza wejście na dach budynku szkoły.