Informacje dla RODZICÓW

24 listopada 2016 10:42 | Informacje dla RODZICÓW

21.11.2016 r. - Niespodzianka od rodziców uczniów klasy 6

Rodzice uczniów klasy szóstej wraz z wychowawcą panią Beatą Górską przygotowali dla nas nie lada niespodziankę! W dniu 21 listopada zafundowali nam wyjazd do Multikina w Koszalinie na film pt.: „Fantastyczne zwierzęta, jak je znaleźć?”.

Był to film fantastyczno przygodowy opowiadający o przygodach brytyjskiego czarodzieja Newton`a Scamander`a, który przybył do Nowego Yorku, żeby z powrotem przenieść jedno z magicznych stworzeń do naturalnego środowiska. Gdy dotarł do wielkiego miasta zainteresował się słowami jednej kobiety, która pod bankiem  mówiła coś o dziwnych zdarzeniach w Nowym Yorku. Gdy nie uważał, jedno z jego zwierząt uciekło i zaczęło niezauważenie okradać ludzi z drobniaków.

Czarodziej ma dużo więcej stworzeń w swej walizce, ale żeby nie zdradzać zbyt wiele, zostawimy was z informacjami ze zwiastunów.

Niespodzianka od rodziców nie skończyła  się na wizycie w kinie. Pomimo niezadowolenia Pani od przyrody, która uczy nas zasad zdrowego żywienia, dostaliśmy zgodę na spożycie obiadu w fastfoodzie. Cała klasa zjadła ze smakiem i po pożegnaniu wszyscy pojechali do domów.

W tym miejscu jeszcze raz dziękujemy naszym kochanym rodzicom i wychowawczyni za zorganizowanie niespodzianki, a Pani Dyrektor za wyrażenie zgody na wyjazd.

Uczniowie klasy szóstej Szkoły Podstawowej w Dunowie