Informacje dla RODZICÓW

27 lutego 2017 11:24 | Informacje dla RODZICÓW

10.02.2017 r. - Bal karnawałowy przygotowany przez Stowarzyszenie Rodzice Dla Szkoły

Za nami wspaniała impreza wieńcząca pierwsze, wspólne przedsięwzięcie Stowarzyszenia „Rodzice Dla Szkoły” – BAL KARNAWAŁOWY. Jako organizatorzy pragniemy podziękować tym wszystkim, bez których nie moglibyśmy przygotować tej wspaniałej zabawy.

Na wyjątkowe podziękowanie zasługują: Weronika Domagalska i Maja Abramciów – członkinie Stowarzyszenia, które przygotowały projekt sponsoringu balu i zapewniły nagrody dla dzieci. Serdecznie dziękujemy też wszystkim członkom Stowarzyszenia oraz ich rodzinom za organizowanie słodkiego poczęstunku.

Dziękujemy  sponsorom, którzy wsparli nasz projekt. To dzięki Waszej hojności na dziecięcych buziach – uczestnikach balu, zagościł uśmiech:
- Kaufland Koszalin,
- Sklep w Giezkowie – L.Cepura,
- Sklep w Niekłonicach – J. Ponichtera

Pragniemy złożyć Wszystkim Państwu serdeczne podziękowania za udział w balu oraz podkreślenie jedności z wartościami stanowiącymi cel i sens działania Stowarzyszenia.

Ogromnie podziękowania kierujemy również do Pani Dyrektor i Nauczycieli SP w  Dunowie oraz Pani Sołtys Dunowa za otwartość, przychylność i zawsze przyjazną atmosferę, jaką tworzyliśmy podczas trwania przygotowań i  za upominki przekazane dla dzieci. Wyrazy uznania za profesjonalne podejście, cierpliwość i wsparcie.

Dziękujemy wszystkim za okazaną sympatię i przychylność oraz udział w kweście na rzecz Stowarzyszenia. Liczymy na dalszą współpracę z Państwem, a także wspólne świętowanie kolejnych, równie udanych imprez w przyszłości.

Bal Rodzice Dla Szkoły