KONKURSY I OSIĄGNIĘCIA

24 kwietnia 2017 11:11 | KONKURSY I OSIĄGNIĘCIA

20.04.2017 r. - Wyróżnienie w konkursie grafiki komputerowej "Rysowanie na ekranie"

Gratulujemy uczennicy klasy drugiej, Ninie Rybarczyk, która zdobyła wyróżnienie w VI edycji Regionalnego Konkursu Grafiki Komputerowej "Rysowanie na ekranie”  organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 5 w Koszalinie. Zadaniem konkursowym było zaprojektowanie w programie graficznym robota, który może zastąpić człowieka w codziennych czynnościach. Udział w konkursie brało dwoje uczniów klasy 3, Julia Jaroszewicz i Kimi Wiśniewski pod opieką pani Iwony Moszyńskiej, oraz dwie uczennice z klasy drugiej, Patrycja Klemczak i Nina Rybarczyk pod opieką pani Ewy Kosikowskiej.
Ninka, jeszcze raz gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów jako grafik komputerowy!

/Ewa Kosikowska/