KONKURSY I OSIĄGNIĘCIA

12 maja 2017 19:04 | KONKURSY I OSIĄGNIĘCIA

12.05.2017 r. - Konkurs recytatorski "Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne" - etap gminny

12 maja 2017 roku w Multimedialnym Centrum Kultury e-Eureka - Biblioteka Publiczna w Świeszynie odbyły się gminne eliminacje konkursu recytatorskiego "Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne". Ze Szkoły Podstawowej w Dunowie udział w konkursie wzięli:

- w kategorii uczniów klas 1-3: Julia Kowalczyk z klasy 1, Filip Szaliłow z klasy 1, Maciej Wisniewski z klasy 2 i Kimi Wiśniewski z klasy 3

- w kategorii uczniów klas 4-6: Alan Ordecha z klasy 4 i Kinga Mielewczyk z klasy 4

Do kolejnego etapu - powiatowego - dostał się Kimi Wisniewski z kl. 3. Gratulujemy i trzymamy kciuki na kolejnym szczeblu konkursu.