Słyszę i zapominam. Widzę i pamiętam. Robię i rozumiem!:: Słyszę i zapominam. Widzę i pamiętam. Robię i rozumiem!:: Słyszę i zapominam. Widzę i pamiętam. Robię i rozumiem!

AKCJE I PROGRAMY EDUKACYJNE

28 listopada 2016 19:38 | AKCJE I PROGRAMY EDUKACYJNE

28.11.2016 r. - Podsumowanie akcji "Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę!" w Szkole Podstawowej w Dunowie

Dnia 28 listopada 2016 roku w Szkole Podstawowej w Dunowie podsumowano akcję ,,Pomóżmy zwierzętom leśnym przetrwać zimę’’.

Wzorem lat ubiegłych uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli się w zbiórkę żołędzi i kasztanów z przeznaczeniem na karmę dla zwierząt leśnych. W akcji udział wzięło 42 uczniów.  Efekt zbiórki był imponujący. Zebraliśmy  1931 kg kasztanów i 597 kg żołędzi.

Tego dnia z wizytą do naszej placówki przybyli przedstawiciele Koła Łowieckiego „Bażant” Strzekęcino, sekretarz Pani Barbara Grynia i skarbnik Pan Tomasz Maćkowiak, aby podziękować dzieciom za udział w akcji.

Goście wręczyli najbardziej aktywnym uczestnikom nagrody w postaci bonów pieniężnych a wszystkim uczestnikom  dyplomy oraz słodkie upominki.

         Składamy serdeczne podziękowania dla  Koła Łowieckiego „ Bażant” Strzekęcino , które objęło patronat nad przedsięwzięciem,  za owocną współpracę.

 

  KASZTANY

I MIEJSCE – Bednarska Iwona, 408 kg, kl. 4

II MIEJSCE – Jaroszewicz Julia, 324 kg, kl. 3

III MIEJSCE – Brzozowski Filip, 243 kg, OP

IV MIEJSCE – Wiśniewski Maciej, 137 kg, kl. 2

 

ŻOŁĘDZIE

I MIEJSCE – Bednarska Iwona, 181 kg, kl. 4

II MIEJSCE – Ordecha Alan, 115 kg, kl. 4

/opracowała: Beata Górska/

Przeczytano: 358 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: