SZKOLENIA KADRY PEDAGOGICZNEJ

05 czerwca 2013 22:21 | SZKOLENIA KADRY PEDAGOGICZNEJ

Szkolenie eTwinning w SP w Dunowie

Dnia 04 czerwca 2013 roku w Szkole Podstawowej w Dunowie przeprowadzono szkolenie z programu eTwinning. Spotkanie poprowadziła Pani Małgorzata Gontarz, ambasador Programu eTwinning w woj. zachodniopomorskim. Nauczyciele poznali cele, założenia i możliwości programu eTwinning. Dyrektor szkoły Pani Małgorzata Bednarska dokonała rejestracji placówki w eTwinningu, po czym rejestracji dokonali indywidualnie wszyscy nauczyciele. Korzystanie z tego programu daje szereg możliwości rozwoju dla nauczyciela i ucznia oraz ogrom korzyści dla placówki. Program umożliwia korzystanie ze szkoleń internetowych, wymianę doświadczeń, realizację projektów edukacyjnych we współpracy z innymi szkołami europejskimi. Więcej informacji o programie na http://www.etwinning.net/.