UROCZYSTOŚCI SZKOLNE

20 stycznia 2017 09:07 | UROCZYSTOŚCI SZKOLNE

20.01.2016 r. - Uroczystość Dnia Babci i Dziadka z zabawą karnawałową

Święto Babci i Dziadka połączone z zabawą karnawałową to jedna z uroczystości, która stała się tradycją Szkoły Podstawowej w Dunowie. Tegoroczne obchody tak ważnego wydarzenia przypadły na 20 stycznia. Dzięki uprzejmości i udanej współpracy z Panią Jadwigą Waśko – Sołtysem Dunowa, mogliśmy ten dzień spędzić na świetlicy wiejskiej, gdzie nie brakowało miejsca do wspólnych tańców. Zgodnie ze zwyczajem zabawa karnawałowa miała formę balu przebierańców. Nie zabrakło u nas  księżniczek, supermenów czy policjantów. Wnuki mieli okazję potańczyć z dziadkami, pośpiewać i sprawdzić swoje umiejętności taneczne w organizowanych konkursach.

Na uroczystości gościliśmy Panią Ewę Korczak – Wójta Gminy Świeszyno, księdza dr. Krzysztofa Kantowskiego – Proboszcza Parafii Świeszyno, Pana Remigiusza Szymańskiego – Skarbnika Gminy i Panią Jadwigę Waśko – Sołtysa Dunowo.
            Dziękujemy DJ Kuli Monice za wspaniałą muzykę, wszystkim pracownikom szkoły, rodzicom, babciom, dziadkom i uczniom za każdą okazaną pomoc, która przyczyniła się do organizacji tego wyjątkowego dnia.
(Agata Zglinicka)

DBiD 2017