UROCZYSTOŚCI SZKOLNE

26 stycznia 2017 18:18 | UROCZYSTOŚCI SZKOLNE

26.01.2017 r. - Apel podsumowujący pracę w I semestrze roku szkolnego 2016/17

W czwartek 26 stycznia 2017 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel podsumowujący działania w pierwszym semestrze roku szkolnego 2016/2017. Z dumą mogliśmy zaprezentować wyniki śródrocznej klasyfikacji Szkoły Podstawowej w Dunowie oraz przypomnieć największe osiągnięcia indywidualne i zespołowe. Tych, którzy wytężoną pracą lub talentem zdobyli laury, wychowawcy i nauczyciele przedmiotów nagrodzili dyplomami i słodkimi upominkami.

Tegoroczne wyniki klasyfikacji Szkoły Podstawowej w Dunowie napawają dumą: średnia ocen szkoły wyniosła 4,38, a najwyższą osiągnęli następujący uczniowie: szóstoklasiści Jakub Majcher (5,27), Filip Mielewczyk (5,27), Szymon Dobrowolski (4,91), z klasy piątej Katarzyna Brzostko (4,90) oraz czwartoklasistki Iwona Bednarska (4,91) i Kinga Mielewczyk (4,73). Kilkorgu uczniom do sukcesu nagradzanego z końcem roku świadectwem z czerwonym paskiem zabrakło naprawdę niewiele. Śródroczna frekwencja naszej szkoły to 91,72, a szczególnie cieszy, że czworo uczniów może się poszczycić stuprocentową - Klaudia Studzińska (kl.3), Wiktoria Jarosz (kl.4), Alan Ordecha (kl.4) i Katarzyna Brzostko (kl.5). Najwyższą frekwencją śródroczną wykazała się klasa 4 – 95,01%.

Nasze sukcesy w konkursach szkolnych i pozaszkolnych można na bieżąco podziwiać na stronie internetowej szkoły, a apel podsumowujący był doskonałą okazją, by je przypomnieć. Udało się również rozstrzygnąć szkolny konkurs na zbiórkę używanych telefonów komórkowych – zwyciężyła Kinga Mielewczyk z klasy 4, dokonując zbiórki 113 telefonów!

Od poniedziałku 23 stycznia zbieramy siły na drugi semestr tego roku szkolnego i trzymamy kciuki za kolejne wspaniałe sukcesy dzieciaków wspieranych przez rodziców i nauczycieli.

(Marlena Szuwalska - pedagog szkolny)