NASZE WYCIECZKI

10 maja 2016 19:39 | NASZE WYCIECZKI

09 maja 2016 r.- Kl.1 w Parku Wodnym Koszalin i w pracowni lodów - "superpierwszakowych" nagród ciąg dalszy :)

Dnia 09 maja 2016 r. pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Dunowie pojechali do Koszalina w ramach realizacji voucherów uzyskanych jako nagroda w plebiscycie Głosu Koszalińskiego „Superpierwszaki”. Była to ostatnia już wizyta na basenie „Park Wodny Koszalin” oraz wizyta w Pracowni lodów. Harce na basenie sprawiły dzieciom ogromną radość. Gdyby nie planowana wizyta w Pracowni lodów, mogłyby siedzieć w wodzie pewnie do dziś.

W przytulnej lodziarni poznaliśmy tajniki powstawania lodów o zaskakujących czasem smakach. Na zakończenie wizyty dzieciaki zostały obdarowane porcją lodów o wybranym przez siebie smaku. Na tym nie zakończyliśmy naszego wyjazdu do Koszalina. Wykorzystaliśmy piękną pogodę i poszliśmy do parku.  Dzieci chłodziły się wodą przy fontannie.

Niestety był to już ostatni wyjazd podczas którego korzystaliśmy z nagród zdobytych w plebiscycie Głosu Koszalińskiego. Teraz będziemy mogli wspominać wszystkie atrakcje zaglądając na stronę naszej szkoły.

/Dorota Kitowicz/

kl.1-basen i lody