NASZE WYCIECZKI

22 czerwca 2016 18:47 | NASZE WYCIECZKI

21 czerwca 2016 r.- wycieczka dzieci z Oddziału Przedszkolnego do Stumilowego lasu

We wtorek 21 czerwca 2016 r. przedszkolaki z Oddziału Przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Dunowie gościły w Stadninie koni w Niekłonicach. Dzieci podczas czterogodzinnego pobytu odwiedziły mieszkańców Stumilowego lasu, pomogły Puchatkowi pozbierać pogubione słoiki z miodem, odwiedziły Kłapouchego, Sowę, Królika. Bawiły się na placu zabaw a w stajni karmiły konie. Maluchy poznały ubiór konia a nawet mogły przymierzyć strój do jazdy konnej. Chętne i odważne przedszkolaki czyściły kucyki. Na jednym z nich po spałaszowaniu smacznej grillowanej kiełbaski miały okazję jechać. Czas spędzony u Państwa Malców przepleciony był zawodami i zabawami sportowymi, które dzieciom bardzo się podobały. Za miła zabawę dziękujemy organizatorom i rodzicom.
/Ewa Szymkowicz/