NASZE WYCIECZKI

10 grudnia 2016 18:20 | NASZE WYCIECZKI

09.12.2016 r. - Rewia na lodzie, czyli mikołajkowe szaleństwo uczniów klas 4-6 SP w Dunowie na lodowisku Alaska w Koszalinie

MIKOŁAJKI NA WESOŁO, czyli uczniowie Szkoły Podstawowej w Dunowie na lodowisku ALASKA w Koszalinie!

W piątek 09 grudnia 2016 roku uczniowie klas 4-6 oddawali się szaleństwom na koszalińskim lodowisku ALASKA. Wyjazd – obok spotkania z Mikołajem, który wszystkim dzieciom z naszej szkoły wręczał w dniu Mikołajek słodkie upominki – był elementem obchodów tego niepowtarzalnego dla dzieci święta.

Kogo z nami nie było, niech żałuje… Opiekunowie uczniów mogli obejrzeć na lodzie niecodzienne piruety, zgrabniutkie jaskółeczki, sprytne podskoki oraz inne niedające się sklasyfikować figury… Słowem – była najprawdziwsza rewia na lodzie, a licytacja możliwości trwała jeszcze długo potem.

Dziękujemy za bezpieczne zachowanie podczas zabawy i gratulujemy szczególnie tym, którzy umiejętność jazdy na łyżwach zmuszeni byli opanować w ciągu dwudziestu minut.

(Marlena Szuwalska)

Lodowisko 2016