GALERIA ABSOLWENTÓW

26 czerwca 2013 23:39 | GALERIA ABSOLWENTÓW

ABSOLWENCI 2012/2013

26 czerwca 2013 roku swój ostatni występ mieli uczniowie - absolwenci Szkoły Podstawowej w Dunowie. Na uroczystości gościli: Kierownik ZOS w Świeszynie Pani Małgorzata Sercka-Pinczak, Kierownik GOPS w Świeszynie Pani Maria Gontarek i Sołtys Dunowa Pani Jadwiga Waśko.
             Prowadzący uroczystość uczniowie przypomnieli
o najważniejszych wydarzeniach z życia szkolnego, wykorzystując prezentację multimedialną. Nie zabrakło przeprosin, podziękowań, kwiatów, wierszy i piosenek.
             Kierownik ZOS Pani Małgorzata Serocka-Pinczak wręczyła nagrodę książkową Wójta Gminy Świeszyno za bardzo dobre wyniki w nauce, osiągnięcia w konkursach i wzorowe zachowanie dla MATEUSZA WEŁŻYŃSKIEGO, który otrzymał również z rąk Kierownika GOPS Pani Marii Gontarek stypendium z Fundacji „Stypendia Świeszyńskie”.

Rodzice, którzy byli najbardziej zaangażowani w prace na rzecz klasy i szkoły otrzymali od Pani Dyrektor podziękowania. Uczniowie otrzymali dyplomy absolwenta i pamiątkowe tablo, dokonali wpisów do księgi absolwentów.

Podziękowania zostały złożone rownież na ręce naszych gości i przyjaciół szkoły za życzliwość, wszelką pomoc, udaną współpracę i dobre słowo.
             Nie zabrakło także podziękowań ze strony rodziców dla Pani Dyrektor i wychowawcy. Ten moment okazał się bardzo trudny do przejścia – popłynęły łzy a wzruszenie odebrało głos.
             Nieoficjalną częścią pożegnania absolwentów  był poczęstunek przygotowany przez rodziców uczniów klasy VI. (A.Z.)