ROK SZKOŁY W RUCHU

11 lutego 2014 20:03 | ROK SZKOŁY W RUCHU

Szkoła w ruchu - konkurs - ODBIJAMY I PODRZUCAMY

Odbijamy i podrzucamy! Wszystko co okrągłe, lekkie, co odbijać i podrzucać się da! Głową, nogą, ręką!

I zliczamy! Kto ile, kto więcej i WSPÓLNY WYNIK NASZ! :-)

Upominki Gortat MEN 3

Nagrodą dla pięciu Laureatów oraz trzech wyróżnień w Konkursie będą upominki z autografem koszykarza Marcina Gortata oraz upominki Ministerstwa Edukacji Narodowej.

. Zdjęcia lub film mogą mieć charakter grupowy lub indywidualny i powinny pokazywać, że zajęcia z wychowania fizycznego mogą być atrakcyjne dla uczniów.

Każdy Uczestnik Konkursu może zgłosić maksymalnie trzy zdjęcia lub filmy. Zdjęcia powinny być zapisane w formacie JPG/JPEG, powinny być opisane i podpisane imieniem i nazwiskiem Uczestnika Konkursu. Zgłoszony do Konkursu plik multimedialny (film) powinien być zapisany w rozszerzeniu .mpg, .avi, .mov, .wm, .mp4, powinien być również opisany i podpisany imieniem i nazwiskiem Uczestnika Konkursu. Przystąpienie do Konkursu następuje poprzez udostępnienie zdjęć (w postaci albumu) i filmów w serwisie społecznościowym Facebook pod adresem www.facebook.com/rokszkolywruchu z dopiskiem Konkurs fotograficzny „Ćwiczyć każdy może”. Wypełnione zgłoszenie konkursowe należy przesłać na adres:
Al. Szucha 25
00-918 Warszawa
z dopiskiem Konkurs fotograficzny „Ćwiczyć każdy może”.W Konkursie będą rozpatrywane tylko i wyłącznie prace, które zostały udostępnione w serwisie społecznościowym Facebook pod adresem www.facebook.com/rokszkolywruchu do dnia 14 lutego 2014 r. i tylko tych autorów którzy prześlą zgłoszenie konkursowe pocztą lub przesyłką kurierską (na koszt nadsyłającego) do 21 lutego 2014 r. (decyduje data stempla pocztowego lub data nadania przesyłki kurierskiej potwierdzona u operatora przesyłki).