ROK SZKOŁY W RUCHU

10 marca 2014 19:46 | ROK SZKOŁY W RUCHU

Wyróżnienie z MEN w konkursie fotograficznym "Ćwiczyć każdy może" dla Oddziału Przedszkolnego i Szkoły Podstawowej w Dunowie

W związku z przystąpieniem naszej szkoły do programu "Szkoła w ruchu" wzięliśmy udział w konkursie fotograficznym "Ćwiczyć każdy może". Zadaniem konkursu było pokazanie różnych form aktywności fizycznej w szkole i w oddziale przedszkolnym.
W dniu 10 marca 2014 roku otrzymaliśmy miłą wiadomość. Zarówno zdjęcia ze Szkoły Podstawowej w Dunowie jak i naszego Oddziału Przedszkolnego uzyskały WYRÓŻNIENIE!
Z Ministerstwa Edukacji Narodowej otrzymaliśmy pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe: piłki, nośniki pamięci USB, długopisy, ołówki, kredki, latarki, bidony, skakanki z licznikiem, kompasy, stopery, notatniki, "zośki".
Zajęcia z wychowania fizycznego przeprowadziły: p. Małgorzata Śmiałkowska, p. Iwona Moszyńska - obie panie w zakresie szkoły podstawowej oraz p. Ewa Szymkowicz - nauczycielka w oddziale przedszkolnym. Zdjęcia na konkurs wykonała i przygotowała p. Agata Zglinicka. /AZ/